365Tools به 365 ابزار خوش آمدید
درباره ما

 

درباره 365 ابزار


فروشگاه “ 365 ابزار ” فعالیت خود را در زمینه فروش ابزارهای صنعتی ، برقی و دستی و ساختمانی از سال ۱۳۸۵ در بازار تهران آغاز نمود و همزمان با توسعه و رشد فضای مجازی و راحتی در خرید شما همراهان گرامی و با توجه به استقبال از این حوزه، تصمیم به راه­ اندازی وب­ سایت رسمی خود در سال ۱۳۹۶ نمود تا ضمن ارج نهادن به انتخاب و خواسته مشتریان، گامی بلند در راستای خدمت به آنها بردارد.

 

فروشگاه “ 365 ابزار ” در این سه سال­ و سال های گذشته در کمال صداقت در صدد ارائه محصولات اصل و با کیفیت همراه با قیمتی مناسب در جهت افزایش جلب رضایت مشتریان بوده است و اولویت خود را در حفظ اصول اخلاقی بنا نهاده است.
 

فروشگاه “ 365 ابزار ” قصد دارد در حوزه فروش کالا،  ارسال و پیگیری آن در بهترین سطح کیفیت فعالیت کرده و قدمی صحیح در راستای رفع نیازهای طیف وسیعی از مشتریان خانگی، صنعتی و … بردارد و به یکی از برترین و معتبرترین فروشگاه­ های مجازی در عرصه تجارت الکترونیک تبدیل گردد.
 

ما می­ کوشیم که با شناخت نیازها و ایده ­آل مشتریان، بهترین کالا را به آنها معرفی کرده و در کوتاه­ ترین زمان ممکن به دست آنها برسانیم. تعهد ما ارائه با کیفیت­ ترین محصولات، رضایت مشتریان، کمترین قیمت و پیشرفت پیوسته می­باشد. بر همین اساس خود را ملزم به کامل­ کردن خانواده محصولات ضمن رعایت خواسته مشتریان می­دانیم تا مشتریانمان را به آنچه که لایقش هستند برسانیم و نام “ 365 ابزار ” را به عنوان فروشگاهی برتر در حوزه ابزارآلات جا بیندازیم و این کاری است که ما انجام خواهیم داد با کمک شما و برای شما …  
 

“ شعار 365 ابزار ”

 

بهترین کیفیت ، نازل ترین قیمت ، گارانتی معتبر ”‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍

 

 

 

365 ابزار